O nás

Už je tomu deset let, co se skupina osob s různorodými zájmy i různorodými povahami dala dohromady a vytvořila spolu společnost Irydium®.Navzdory tomu, že se jak náš tým tak naše oblast působení neustále rozrůstá, naše cíle zůstávají stále stejné – poskytovat našim klientům jen ty nejkvalitnější služby a to s úsměvem na rtech.

Irydium® je prodejcem automobilů na mezinárodní úrovni. Již deset let od nás každý týden odjíždí vozy do firem po celé Evropě. Naší prioritou je profesionalita a kvalita poskytovaných služeb, což motivuje naše klienty k udržování spolupráce 

Zda zakoupíte jeden vůz či si díky nám plánujete zaplnit celý Váš car park pro nás nehraje žádnou roli – nejdůležitější pro nás je, aby klient věděl, že v nás má důvěryhodného partnera a to v každé situaci.PROČ SE VYPLATÍ VYUŽÍVAT NAŠE SLUŽBY


Naše společnost za dobu svého působení nasbírala nemalé zkušenosti jak na domácím, tak na mezinárodním trhu. Tyto zkušenosti dále uplatňujeme ve prospěch našich klientů a to nejen formou vhodných, personalizovaných nabídek.

Co Irydium odlišuje od naší konkurence je naše zaměření na úzkou komunikaci se všemi našimi klienty.  Jsme si vědomi, že námi realizované zakázky nepatří mezi ty s nižší finanční hodnotou. Právě proto ke každé nabídce, každé připomínce a každé potřebě klienta přistupujeme se zvláštní péčí a pozorností, to vše za dodržování interních postupů. 

K větě “práce je naše vášeň” se v této době jen ztěžka nepřistupuje aspoň s lehkým nádechem cynismu. Avšak v našem případě to není zapotřebí – jedná se totiž o pravdivé tvrzení. To, co děláme, nás baví a doufáme, že toto nadšení sdílejí i naši klienti.
V ČEM JSME UNIKÁTNÍ


Jsme společnost s mezinárodním charakterem, a to jak po stránce obchodní, tak personální. Tento jedinečný modul a s ním přicházející variabilita napomáhá k efektivnímu fungování naší společnosti.

Se stabilním, neustále se rozšiřujícím týmem zaměstnanců jsme otevřeni jak novému pohledu na podnikání, tak i novým trhům či možnostem spolupráce.

Díky práci našeho týmu jsme obsadili 1. místo ve 23. ročníku rankingu Gazely Byznysu 2022 v Lubuském vojvodství. Žebříček, který organizuje hospodářský magazín Puls Biznesu společně s coface, je založen na finančních výsledcích a sdružuje nejdynamičtější a nejtransparentnější polské podniky ze sektoru malých a středních podniků.

Jednou z našich největších sil je inovace a otevření vůči novému a nepoznanému, díky čemuž se naše společnost neustále rozvíjí. 

Zveme Vás, abyste naši společnost poznali blíže a ujistili se, že tím, že se o Vaše potřeby postaráme právě my, jedině získáte.


Projekt strony internetowej projektowanie stron internetowych dogo.pl