Kontakt

Pro zlepšení komunikace a zodpovězení dotazů nových zákazníků jsme níže připravili několik odpovědí na nejčastější dotazy:  

Platba za objednávku se provádí po podpisu smlouvy a obdržení zálohové faktury s uvedeným číslem účtu.

Z bezpečnostních důvodů doporučujeme, abyste si také ověřili, zda číslo účtu, které jsme uvedli na zálohové faktuře, je shodné s číslem uvedeným na webových stránkách.

Po obdržení podepsané smlouvy je zahájen prodejní proces. Tento proces může trvat několik až několik dní v závislosti na době potřebné k řádné registraci vozidla a jeho přípravě k přepravě. Průběh dodání můžete neustále kontrolovat na http://transport.eu-neuwagen.pl/customer-order-status

Při koupi obdržíte kompletní sadu dokumentů nutných k přihlášení vozu. Zpravidla poskytujeme daňový doklad, CoC a registrační dokumenty. Pokud jde o záruku, některé automobilky ji dnes vydávají elektronicky, takže ne vždy máme „papírový“ doklad.

Pro platbu v EURO nás prosím kontaktujte předem. Kurz je nutné domluvit a zarezervovat na naší straně.

Tento problém se netýká vozů dodaných ze Slovenska.

Jediné, co musíte udělat, je kontaktovat nás zasláním e-mailu na adresu office@eu-neuwagen.cz.

Zaregistrujte se na db.eu-neuwagen.pl. Po obdržení všech požadovaných údajů vám správce udělí přístup.

Ne, na to je prodejní trh vozů příliš dynamický. Každý den zasíláme nabídky přímo na váš e-mail s vozy, které nemusí být zadány v databázi, ale jsou stále dostupné k prodeji.

Vše, co musíte udělat, je navštívit webovou stránku http://transport.eu-neuwagen.pl/make-to-orders-status a zadat své DIČ a číslo objednávky, které jste obdrželi ve smlouvě.

Ano, stačí nám poslat nabídku, kterou jste našli na internetu a my se s prodejcem spojíme a domluvíme se s ním na podmínkách.

Zpravidla organizujeme přepravu automobilů my. Vzhledem k tomu, že každý týden přepravujeme mnoho vozidel, jsou naši dopravci flexibilnější.Kontakt: 

Irydium Czechia s.r.o.
Sazovická 458/30
Praha 155 21
Tel. 77 11 55 99 7

DIČ: CZ06707726

Ředitel:
Robert Schiller
+420  737 520 344

Pobočka v Liberci:
Soukenné náměstí 115/6
Liberec 460 07GDPR, e-mail: gdpr@eu-neuwagen.cz

Bankovní účet:

1098289002/5500
IBAN: CZ44 5500 0000 0010 9828 9002

SWIFT: RZBCCZPP

Projekt strony internetowej projektowanie stron internetowych dogo.pl