VOZY NA SPECIÁLNÍ OBJEDNÁVKU

V Irydium chápeme, že každý zákazník má své vlastní jedinečné potřeby co se týče nákupu nového vozu. Populární modely sice bývávají snadno dostupné, avšak víme, že naši zákazníci často hledají i modely něčím výjimečné, díky čemuž nejsou tak snadno sehnatelné. 

Proto Vám nabízíme naši exkluzivní službu „Nová auta na zvláštní přání“.

Specializujeme se na získávání a dodávání jedinečných, vzácných vozidel, která jsou přizpůsobena Vašim specifickým preferencím. Ať už hledáte nový vůz s konkrétní sadou výbavy, těžko dostupný model nebo vozidlo se specifikacemi, u kterých nejste ochotni smlouvat – Irydium je odpovědí. Naším cílem je zajistit, abyste u svého vysněného vozu nemuseli dělat kompromisy, i pokud zrovna aktuální nabídka trhu Vaše požadavky nesplňuje.

S naší službou si můžete svůj nový vůz upravit i do těch nejmenších detailů. Vycházíme vstříc Vašim potřebám umožněním výběru typu motoru, výbavy, barvy, modelu a značky vašeho vozu. Jediné, co musíte udělat, je zaslat nám požadovanou konfiguraci. Případně můžete k definování svých preferencí použít také některý z online konfigurátorů dostupných na webových stránkách výrobců automobilů. Za použití těchto informací Vám připravíme individuální cenovou nabídku pro Váš nový vůz.

Naše důvěryhodná síť dodavatelů zahrnuje autorizované showroomy ve třech zemích střední a východní Evropy (CEE), které nám umožňují vybrat nabídku s nejvýhodnější dostupnou cenou. 

Vezměte prosím na vědomí, že doba výroby Vašeho nového vozu závisí na harmonogramu výrobce.

V Irydium jsme odhodláni pomoci Vám najít perfektní nový vůz, který bude přesně odpovídat vašim snům a očekáváním. Žádný požadavek pro nás není příliš konkrétní ani příliš náročný. 

Kontaktujte nás ještě dnes a vydejte se vstříc vozu Vašich přání, ušitého přesně Vám na míru. 

Projekt strony internetowej projektowanie stron internetowych dogo.pl